منو
دفاتر نهاد
ویژه نامه
طلاق عاطفی: آژیر از بین رفتن رابطه همسران است.
یکی از راهکارهای خروج از طلاق عاطفی، احترام گذاشتن و محبت بی قید و شرط زوجین به یکدیگر است. علت افزایش جدایی و طلاق در خانواده های ایرانی چیست؟ عوامل محیطی موثر بر طلاق عاطفی:
آرشیو ویژه نامه ها
اطلاعیه


اخبار, تصاویر اسلایدی, اخبار دانشگاه, دانشجویی, مناسبت هفته

بازدید از گروه جهادی
بازدید از گروه جهادی توسط مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
حجت الاسلام داستار مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با حضور در منطقه سرفاریاب از گروه جهادی حوزه سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ؛ حاج آقا داستار با بیان ارزش کار و خدمت به محرومین از زحمات اعضای گروه جهادی تقدیر کردند. در این دیدار دکتر جعفری رئیس شبکه بهداشت چرام، با بیان گزارشی از عملکرد گروه جهادی و برنامه های آتی گروه بیان داشتند که در طول حضور گروه جهادی در منطقه سرفاریاب سعی می کنیم پذیرش تمام نیازمندان و مراجعه کنندگان را به نحو احسن انجام دهیم.

در طی بازدید حجت الاسلام داستار از کاروان دندانپزشکی، یکی از دانشجویان دندانپزشکی با تقدیر از حضور مسئول نهادنمایندگی مقام معظم رهبری از ایشان خواستند که با توجه به نیازهای گروه و برخی کمبودهای امکاناتی در روند درمان و بهداشت دهان و دندان، حمایت های لازم را در تامین مواد اولیه را خواستار شدند.


 


فایل ضمیمه:             تعداد نمایش خبر:962                   شماره خبر:٢٣٤٤٢
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: