منو
دفاتر نهاد
ویژه نامه
ربیع الاول، سومین ماه سال هجری قمری است. ربیع از ماده «ربع» و معنای اصلی این ماده به عدد چهار بازمی‌گردد و عرب به فصل بهار که یک چهارم سال است، ربیع گفته است. از آنجا که ماه ربیع الاول و ربیع الاخر در آغاز این فصل جای گرفته‌اند به نام این فصل موسوم شده‌اند. مسعودی می‌نویسد: سالی که این نامگذاری انجام شده مقارن با فصل بهار بوده ‌است.
آرشیو ویژه نامه ها
اطلاعیه


اخبار, تصاویر اسلایدی


دیدار مدیر بیمارستان شهید رجایی یاسوج با مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
مهندس پرندوار؛مدیر بیمارستان شهید رجایی یاسوج با حجت الاسلام والمسلمین مسعود داستار؛ مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛

مهندس پرندوار؛مدیر بیمارستان شهید رجایی یاسوج با حجت الاسلام والمسلمین مسعود داستار؛ مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج دیدار کردند.

حاج آقا داستارضمن خیرمقدم وخداقوت به همه کادر زحمت کش بیمارستان ها و مراکز بهداشتی مقابله با ویروس کرونا و تبریک ولادت باسعادت پیامبر اسلام (ص) و امام صادق (ع) و هفته وحدت،از طرح ها و برنامه های دفتر نهاد مقام معظم رهبری صحبت کردند.

ایشان در ادامه از مرکز مشاوره دفتر نهاد در تمامی شبکه بهداشتهای استان و همچنین طرح کاهش طلاق و کسب رتبه کشوری به همت دفتر نهاد رهبری ،طرح فرزند پروری و سایر برنامه ها و طرح های دفتر صحبت کردند.

در ادامه مهندس پرندوار بیان کردند:ضمن تبریک ایام از طرح ها و برنامه ها و تعامل خود با دفتر نهاد صحبت کردند و همچنین ایشان از تجهیز نمازخانه برای بیمارستان صحبت کردند.

در ادامه سایر اعضای جلسه نقطه نضرات خود را بیان کردند.

 

فایل ضمیمه:             تعداد نمایش خبر:38                   شماره خبر:٢٩٣٩٠
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: