منو
دفاتر نهاد
ویژه نامه
ربیع الاول، سومین ماه سال هجری قمری است. ربیع از ماده «ربع» و معنای اصلی این ماده به عدد چهار بازمی‌گردد و عرب به فصل بهار که یک چهارم سال است، ربیع گفته است. از آنجا که ماه ربیع الاول و ربیع الاخر در آغاز این فصل جای گرفته‌اند به نام این فصل موسوم شده‌اند. مسعودی می‌نویسد: سالی که این نامگذاری انجام شده مقارن با فصل بهار بوده ‌است.
آرشیو ویژه نامه ها
اطلاعیه


اخبار, تصاویر اسلایدی, اخبار استان


دیدار مسئول نهاد رهبری هلال احمر با مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
حاج آقا غفاریان با اهدای لوح و هدایای از حاج آقا داستار و حاج آقا باقریان ازآنها تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛

حجت الاسلام و المسلمین مسعود داستار ضمن تشکر و خیر مقدم ،از زحمات انجام شده در امورات کرونایی و مشکلات،تجهیزات و امکانات مورد نیاز در انجام امورات کرونایی صحبت کردند. حاج آقا داستار ضمن تشکر از زحمات دوستان جهادی در امورات تغسیل اموات کروناییبه بیان خاطره‌ای از لحظات غم انگیز و سخت تغسیل اموات کرونایی پرداختند.ایشان از حاج آقا حسینی نماینده ولی فقیه و حاج آقا افتخاری تشکر کردندو بیان داشتند زحمات بسیاری در امورات بر دوش دوستان بود.

حاج آقا غفاریان بیان داشتند طلاب ما مجاهدانه تلاش کردند و خداوند عزوجل حتماً اجر آن‌ها را خواهد داد.ایشان در ادامه بیان کردند بحران‌های زیادی را ما در کشور داشتیم ولی بحران کرونا خاص بود. ایشان بحران پل دختر را مثال زدند و به حضور طلاب در پل دختر اشاره کرد و بیان داشت حضور آن‌ها و افراد جهادی در بحران کرونا واقعا قابل ستایش است.

در ادامه از تعامل و همکاری دفاتر نهاد در دوتا ارگان نیز صحبت به میان آمد .

در پایان حاج آقا غفاریان با اهدای لوح و هدایای از حاج آقا داستار و حاج آقا باقریان ازآنها تقدیر و تشکر کردند.

فایل ضمیمه:             تعداد نمایش خبر:45                   شماره خبر:٢٩٢٧٩
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: