منو
دفاتر نهاد
ویژه نامه
طلاق عاطفی: آژیر از بین رفتن رابطه همسران است.
یکی از راهکارهای خروج از طلاق عاطفی، احترام گذاشتن و محبت بی قید و شرط زوجین به یکدیگر است. علت افزایش جدایی و طلاق در خانواده های ایرانی چیست؟ عوامل محیطی موثر بر طلاق عاطفی:
آرشیو ویژه نامه ها
اطلاعیه


اخبار, تصاویر اسلایدی


نشست شورای هم اندیشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
نشست شورای هم اندیشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به میزبانی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛

نشست شورای هم اندیشی با حضور اعضای حقوقی ،حقیقی و مشاور در دفتر نهاد رهبری دانشگاه برگزار شد.

در این نشست ابتدا آیاتی از قران کریم تلاوت و سپس حجت الاسلام والمسلمین مسعود داستار؛ مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن خیرمقدم و خوشامد به اعضای محترم هم اندیشی از اعضاخواستند تا هر کدام نکته نظرات خود را بیان کنند.

دکتر پرویز یزدان پناه ؛ ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی تمامی مردم ، کادر پزشکی ، درمانی و پرستاری و گروه‌های جهادی و طلاب نیز بیان داشتند که جلسات هم اندیشی اساتید باید در قالب جلسات وبیناری انجام شود و مبحث مورد نظر ما باید کوئید ۱۹ باشد .باید سعی کنیم از مشارکت هیئت علمی که نخبگان جامعه هستند استفاده شود تا مشکلات جامعه و دانشگاه حل شود. باید از ظرفیت های دانشجویی استفاده کنیم. برای آگاه سازی مردم باید بتوانیم از نخبگان و اعضای هیات علمی و دانشجویان توانمند استفاده کنیم .پزشکان و هیئت علمی های بومی دغدغه‌مند تر برخورد کنند.

ایشان همچنین نیز بیان داشتند باید از این افراد برای تاثیرگذاری بر مردم بیشتر استفاده شود و زمینه را مهیا کنیم تا هیئت علمی ها بتوانند راهکارها و ایده های خود را ارائه بدهند و تا بتوانیم هرچه سریعتر ویروس کوئید ۱۹ را کنترل و مشکلات جامعه را حل کنیم .

در حال حاضر مهم تر از همه مسئله کوئید ۱۹ است که باید جنبه های مختلف این ویروس را در نظر گرفت .

صدا و سیما باید از افراد مختلف استفاده کند تا برای مردم تازگی داشته باشد و تاثیرگذاری آن بر مردم موثر باشد . باید جنبه های مثبت را در جلسات هم اندیشی مد نظر داشته باشیم .

دکتر موسوی زاده؛دبیر هم اندیشی اساتید و نخبگان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد زدن ماسک و شرایط پرستاران و پزشکان نیز بیان کردند  نهاد رهبری و دانشگاه باید ویروس کووید۱۹ و مسئله مقابله با این ویروس را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.

دکتر محمدجواد فرحبخش؛مدیر گروه عمومی و معارف دانشگاه نیز ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های دفتر نهاد رهبری و تعامل دفتر با گروه معارف و همچنین ضمن تشکر از معاونت آموزشی دانشگاه بیان کردند باید بستر ترم آینده آماده شود و همچنین سامانه مجازی برای دانشجویان در نظر گرفته شده که دانشجویان عزیز بتوانند هرچه راحت‌تر کلاس‌های خود و تحصیل خود را ادامه دهند .

دکتر هادی نیا؛معاونت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی نیز بیان داشتند دانشجویان عزیز ما در شرایط حساس کشوری و آموزشی قرار دارند و باید از شرایط دانشجویان و کرونا نیز اطلاع بیشتری داشته باشیم و همچنینایشان از اردوهای جهادی صحبت کردند و مشارکت دفتر نهاد و دانشگاه در گروه‌های جهادی و اردوی جهادی را تحسین کردند.

خانم دکتر آرامش ؛معاون آموزشی دانشگاه درمورد چالش های آموزش مجازی برای آموزش در ترم آینده صحبت کردند.

خانم دکتر شریفی نیز بیان داشتند آموزش‌ها عملی و کارآموزی باید مد نظر قرار بگیرد و روی این برنامه‌ها مانور داده شود. باید ظرفیت‌سازی شود برای اعضای هیئت علمی که بهترین راهکار را ارائه بدهند.

حجت الاسلام و المسلمین مسعود داستار؛ مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد  ضمن تقدیر و تشکر از مشارکت و همکاری اعضای شورای هم اندیشی به جمع بندی نقطه نظرات اعضا اشاره کردند .ایشان نیز از it دانشگاه جهت برگزاری کلاسهای مجازی و وبینارها تقدیر و تشکر کردند.

ایشان نیز بیان داشتند باید مباحث روانشناسی و روانپزشکی را برای مردم مشخص تر کنیم .از شرایط و دغدغه‌های تغسیل اموات کرونایی و آگاه سازی مردم با امورات اموات کرونایی نیز صحبت کردند .

ایشان در ادامه نیز جهت آگاه کردن مردم و جامعه نیز تاکید کردند و همچنین در ادامه از اردوهای جهادی صحبت کردند و از دغدغه ها و استقبال دانشجویان برای گروه‌های جهادی و همچنین برای کارهای جهادی و همکاری‌های لازم در مراکز مختلف را نیز مطرح کردند.


 

فایل ضمیمه:             تعداد نمایش خبر:92                   شماره خبر:٢٨٤٠٨
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: