منو
دفاتر نهاد
ویژه نامه
طلاق عاطفی: آژیر از بین رفتن رابطه همسران است.
یکی از راهکارهای خروج از طلاق عاطفی، احترام گذاشتن و محبت بی قید و شرط زوجین به یکدیگر است. علت افزایش جدایی و طلاق در خانواده های ایرانی چیست؟ عوامل محیطی موثر بر طلاق عاطفی:
آرشیو ویژه نامه ها
اطلاعیه


اخبار, تصاویر اسلایدی


دیدار مدیر خدمات و امور رفاهی دانشگاه با مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
دکتر برفر؛مدیر خدمات و امور رفاهی دانشگاه با حجت الاسلام والمسلمین مسعود داستار؛مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه وبویر احمد؛

دکتر برفر؛مدیر جدید پشتیبانی خدمات و امور رفاهی دانشگاه با حجت الاسلام والمسلمین مسعود داستار؛مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویر احمد دیدار کردند.

در این نشست حجت الاسلام والمسلمین مسعود داستار انتصاب دکتر برفر را به عنوان مدیرپشتیبانی و امور رفاهی در دانشگاه تبریک گفتند و از خداوند منان پیشرفت و موفقیت وی را خواستار شدند ایشان همچنین از زحمات و خدمات ارزنده و همکاری های بسیار ارزشمند مهندس آروین مدیر قبلی تقدیر و تشکر کردند.

دکتر برفر ضمن تشکر و قدر دانی از حجت الاسلام والمسلمین مسعود داستار بیان کردند که خدمت به نظام جمهوری اسلامی از اهداف اصلی اینجانب بوده و می باشد.ایشان نیز بیان داشتند با تمام قدرت از رهنمودها و بیانات حجت الاسلام والمسلمین مسعود داستار استفاده خواهم کرد و سعی و تلاش خود را در انجام هرچه بهتر امور محوله انجام خواهم داد.

فایل ضمیمه:             تعداد نمایش خبر:103                   شماره خبر:٢٨٣٣٥
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: