منو
دفاتر نهاد
ویژه نامه
طلاق عاطفی: آژیر از بین رفتن رابطه همسران است.
یکی از راهکارهای خروج از طلاق عاطفی، احترام گذاشتن و محبت بی قید و شرط زوجین به یکدیگر است. علت افزایش جدایی و طلاق در خانواده های ایرانی چیست؟ عوامل محیطی موثر بر طلاق عاطفی:
آرشیو ویژه نامه ها
اطلاعیه


اخبار, تصاویر اسلایدی


جلسه کمیته انطباق دانشگاه علوم‌پزشکی یاسوج برگزار شد
دیروز شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ اولین جلسه کمیته تخصصی انطباق امور اداری و فنی موسسات پزشکی با موازین شرع مقدس با حضور مسئول دفتر نهاد نمایندگی‌ مقام معظم رهبری در دانشگاه،قائم مقام و مشاور عالی سرپرست دانشگاه، معاونین فرهنگی و امور دانشجویی و درمان، رئیس حوزه قضایی مرکز استان و اعضای دبیرخانه‌ کمیته انطباق در دفتر معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد.

در این جلسه پس از مرور آخرین دستورالعمل برگزاری جلسات کمیته انطباق و سنجه های ارزیابی انطباق، و بحث و تبادل نظر اعضا در این زمینه مقرر شد؛ در جلساتی با حضور اعضای دبیرخانه کمیته های انطباق و اعتباربخشی بیمارستان ها و موسسات درمانی، مجدداً سنجه های مربوطه بازنگری شوند و هم چنین جلسات درون بیمارستانی در خصوص اجرایی نمودن مفاد دستورالعمل های مربوط به طرح انطباق به طور منظم برگزار شوند و تا جایی که امکان پذیر باشد، زمینه حضور منظم روحانیون در بیمارستان ها به صورت مقیم فراهم شود تا اجرایی نمودن طرح انطباق بیش از پیش فراهم شود.
 در ادامه جلسه سایر پیشنهادات مربوطه در زمینه اجرایی و عملیاتی نمودن طرح انطباق  به عنوان مصوبات جلسه به تصویب رسیدند و بر برگزاری‌ منظم هر سه ماه یک بار جلسه کمیته تخصصی و ارسال مستندات هر شش ماه یک بار به شورای عالی انطباق تاکید شد.

فایل ضمیمه:             تعداد نمایش خبر:32                   شماره خبر:٢٨١٩٤
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: