منو
دفاتر نهاد
ویژه نامه
طلاق عاطفی: آژیر از بین رفتن رابطه همسران است.
یکی از راهکارهای خروج از طلاق عاطفی، احترام گذاشتن و محبت بی قید و شرط زوجین به یکدیگر است. علت افزایش جدایی و طلاق در خانواده های ایرانی چیست؟ عوامل محیطی موثر بر طلاق عاطفی:
آرشیو ویژه نامه ها
اطلاعیه


اطلاعیه ها

بیانیه به مناسبت حماسه 22 بهمن
مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج طی بیانیه ای، حماسه ۲۲ بهمن را تبریک گفت.
بیست و دوم بهمن ماه تجلی پیروزی حق بر باطل و غلبه خون بر شمشیر یادآور ثمره مجاهدت ها و مبارزات طولانی یک ملت مسلمان و انقلابی است

بسم الله الرحمن الرحیم


بیست و دوم بهمن ماه تجلی پیروزی حق بر باطل و غلبه خون بر شمشیر یادآور ثمره مجاهدت ها و مبارزات طولانی یک ملت مسلمان و انقلابی است که برای استقرار احکام کاملترین دین خدا، از جان و مال خویش گذشتند.

این روز بزرگ جشن ملتی با ایمان مستمر و انتخابگر است که از پرچم سربلندی انقلاب اسلامی در منزلگاه های دلهره آور تاریخ همچون جان شیرین حفاظت و حراست کرده و گرامی داشتند.

خداوند متعال را شاکریم که چهل و یکمین فجر انقلاب اسلامی همچنان با عشق و ارادت به آرمان های امام راحل و اندیشه های مقام معظم رهبری همراه است.

اکنون که چهل یکمین سال پر افتخاره انقلاب با چهلمین روز شهادت اسطوره مقاومت سردار سلیمانی مقارن شده بار دیگر در صفوف به هم پیوسته راهپیمایی ۲۲ بهمن ایستادگی و اتحاد ملت ایران در برابر دشمنان را نشان خواهیم داد.


مسعود داستار

مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

فایل ضمیمه:             تعداد نمایش خبر:142                   شماره خبر:٢٦٨٦٥
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: