منو
دفاتر نهاد
ویژه نامه
طلاق عاطفی: آژیر از بین رفتن رابطه همسران است.
یکی از راهکارهای خروج از طلاق عاطفی، احترام گذاشتن و محبت بی قید و شرط زوجین به یکدیگر است. علت افزایش جدایی و طلاق در خانواده های ایرانی چیست؟ عوامل محیطی موثر بر طلاق عاطفی:
آرشیو ویژه نامه ها
اطلاعیه


تصاویر اسلایدی, اخبار استان, مناسبت هفته

16 آذر روز دانشجو گرامی باد.
پیام تبریک مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی استان به مناسبت 16 آذر روز دانشجو
دکتر داستار؛مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه وبویر احمد بیان داشتند:دانشجوی ایرانی استعمار ستیز و استکبار ستیز است و سر تسلیم را نه به شرق و نه به غرب فرو نخواهد آورد.

بسم الله الرحمن الرحیم
۱۶ آذر روزی است که تاریخ به دشمنان یادآوری می نماید که دانشجوی ایرانی استعمار ستیز و استکبار ستیز است و سر تسلیم را نه به شرق و نه به غرب فرو نخواهد آورد و هر گاه پای دفاع از شرف و همیت ایران و ایرانی در میان باشد خروش فریاد حق طلبی او در دنیا پیچیده خواهد شد.جنبش دانشجویی در کشور ما در تاریخِ ثبت شده و شناخته شده‌ خود، همیشه ضد استکبار، ضد سلطه، ضد استبداد، ضد اختناق و به شدت عدالتخواه بوده است.به یقین دانش‌اندوزان و دانشجویانی که با حضور در حریم مقدس علم و دانش، بوسه بر ضریح زیبای حقایق می‌زنند و نوای راستین وحی الهی "ن و القلم" را به جان قرین می‌دارند، از زلال معرفت سیراب خواهند شد.
بدینوسیله بر خود لازم می دانم که این روز تاریخی را که در حقیقت روز اعلام اعتقاد و اعتماد به نسلی است که نقشی اساسی و پایه ای در پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی داشته را به تمامی دانشجویان بویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه وبویر احمد تبریک و تهنیت عرض می نمایم.


مسعود داستار
مسئول دفترنهادنمایندگی مقام معظم رهبری

دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه وبویر احمد

فایل ضمیمه:             تعداد نمایش خبر:244                   شماره خبر:٢٦٤٣١
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: