منو
دفاتر نهاد
ویژه نامه
طلاق عاطفی: آژیر از بین رفتن رابطه همسران است.
یکی از راهکارهای خروج از طلاق عاطفی، احترام گذاشتن و محبت بی قید و شرط زوجین به یکدیگر است. علت افزایش جدایی و طلاق در خانواده های ایرانی چیست؟ عوامل محیطی موثر بر طلاق عاطفی:
آرشیو ویژه نامه ها
اطلاعیه


اخبار, تصاویر اسلایدی, اخبار دانشگاه

اردوی سیاحتی _ زیارتی ویژه دانشجویان دختر
اردوی سیاحتی و زیارتی دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی به همت دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد.
اردوی سیاحتی _ زیارتی ویژه دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به همت دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان در مکان های امام زاده مختار و سد شاه قاسم و همچنین به مناسبت هفته سلامت ، طبیعت گردی و جمع آوری زباله های هم توسط دانشجویان صورت گرفت.

اردوی سیاحتی _ زیارتی ویژه دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به همت دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان در مکان های امام زاده مختار و سد شاه قاسم و همچنین به مناسبت هفته سلامت ، طبیعت گردی و جمع آوری زباله ها هم توسط دانشجویان و کارکنان نهاد صورت گرفت.

مداح اهل بیت ومدیر اجرایی دفتر حاج امید جمالفرد قبل از ورود به امامزاده اذن دخول به امامزاده را با نوای گرم خود به همراه دانشجویان قرائت کردند.

حجت الاسلام والمسلمین مسعود داستار مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان  در امام زاده مختار دربین دانشجویان بیان داشتند:

ورزش ، تندرستی و تفریح  از جمله اعمالی است که هر انسان باید در زندگی خود به آنها به صورت ویژه بپردازد و چه بهتر است این نوع تفریح ها همراه با زیارت و عبادت هم باشد.

در این نشست دانشجویان به سوالات و شبهات خود پرداختند و حاج آقا داستار به سوالات آنها پاسخ کامل دادند.سپس مسئول دفتر نهاد رهبری به طرح چند سوال پرداختند و به دانشجویانی که به سوالات پاسخ صحیح دادند جوایزی را اهدا کردند.

دانشجویان بعد از زیارت امامزاده به طبیعت گردی در طبیعت های نزدیک امامزاده پرداختند و سپس بعد از قرائت نماز جماعت به صرف ناهار و ورزش و مسابقات ورزشی از جمله مسابقه طناب کشی و دارت و تیراندازی پرداختند.

در ادامه مسیرطبیعت گردی ، به سمت منطقه سرسبز سد شاه قاسم حرکت کرده و دانشجویان با گرفتن عکس های جذاب طبیعی و با صرف بستنی راهی خوابگاه ها و منازل خود شدند.

در پایان دانشجویان از مسئول و مدیر اجرایی و واحد خواهران و کارکنان دفتر نهاد رهبری بخاطر اردویی باصفا و شاد و دلچسب تقدیر و تشکر کردند.


 فایل ضمیمه:             تعداد نمایش خبر:507                   شماره خبر:٢٤٣٤٠
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: