منو
دفاتر نهاد
ویژه نامه
طلاق عاطفی: آژیر از بین رفتن رابطه همسران است.
یکی از راهکارهای خروج از طلاق عاطفی، احترام گذاشتن و محبت بی قید و شرط زوجین به یکدیگر است. علت افزایش جدایی و طلاق در خانواده های ایرانی چیست؟ عوامل محیطی موثر بر طلاق عاطفی:
آرشیو ویژه نامه ها
اطلاعیه


اخبار, تصاویر اسلایدی, فرهنگی

دیدار با امام جمعه شهر سرفاریاب
دیدار مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی استان با امام جمعه شهر سرفاریاب
حجت الاسلام داستار در طی حضور در منطقه سرفاریاب و بازدید از گروه جهادی سلامت با همراهی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی با امام جمعه شهر سرفاریاب حجت الاسلام پژمان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ؛ مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با بیان اینکه حضور تیم پزشکی و دندان پزشکی در مناطق محروم استان، کاملا در راستای فرموده مقام معظم رهبری می باشد بیان داشتند:
حضور عزیزان جهادی حوزه سلامت نیاز به همدلی همه مسئولان استانی و منطقه، علی الخصوص حمایت های معنوی ائمه جمعه منطقه را دارد.
 حجت الاسلام پژمان امام جمعه شهر سرفاریاب نیز با تقدیر از حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان به منطقه و پیگیری کاروان جهادی سلامت بیان داشتند:
نقطه قوت عزیزان جهادی حوزه سلامت نیت خالصانه این بزرگواران در خدمت به محرومین است.
وی بیان داشتند: در طول چند سال اخیر و به برکت انقلاب اسلامی و با حمایت های مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بسیاری از مشکلات درمانی و بهداشتی منطقه رفع شده است. البته باز جای کار دارد و قطعا حضور شما و دکتر نعمیی سبب خیر خواهد شد.
دکتر نعیمی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی نیز بیان داشتند: الحمدالله در چند سال اخیر با پایش اطلاعاتی و آماری از حوزه های بهداشتی و افزایش شبکه های درمانی و بهداشتی در مناطق مختلف استان گام بزرگی در رفع محرومیت سلامت مناطق و ارتقاء بهداشتی مناطق محروم برداشته شده است.
وی با اشاره به حضور گروه جهادی در منطقه گزارشی از برنامه های آینده گروه ارائه کردند.

فایل ضمیمه:             تعداد نمایش خبر:542                   شماره خبر:٢٣٤٤٦
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: