منو
دفاتر نهاد
ویژه نامه
اطلاعیه


اخبار, تصاویر اسلایدی

مراسم سوگواری آخر ماه صفر ویژه کارکنان
یا رسول اللّه! امروز ماتم سرای دل را به نام تو، سیه پوش کرده ایم و نام مبارک تو را با درود و تحیّت بر زبان جاری می سازیم.
روح هستی در میان بستر است // لحظه های اخر پیغمبر است

به گزارش دفتر نهاد مراسم سوگواری ویژه کارکنان دانشگاه در حسینیه ستاد برگزار میشود.در این مراسم هر روز صبح با زیارت عاشورا شروع شده و با عزاداری برای خاندان اهل بیت عصمت و طهارت و پذیرایی مراسم به پایان می رسد .

همچنین در ادامه این مراسم بعد از نماز ظهر مسئول دفتر نهاد رهبری به ایراد سخنرانی پرداخت که ضمن آن بیان داشتند بیشترین سفارش ها را در مهم ترین امور معمولا در پایان عمر شان انجام می دهند گاهی این سفارش ها و وصیت ها برای افراد خانواده گاهی برای یک موسسه و گاه برای یک امت است .پیامبر اسلام و سایر ائمه سفارش هایشان بیشتر برای امور مهم مربوط به امت اسلامی است مانند وصایای پیامبر در بستر رحلت که بیشتر نسبت به آینده اسلام بویژه تمسک به خاندان رسالت بوده است.ایشان ضمن بیان حدیث ثقلین بیان داشتند تمسک به قران و اهل بیت که بیشترین سفارش پیامبر می باشد موجب سرافرازی امت اسلامی خواهد شدهمانگونه موجب سربلندی کشور اسلامی ایران در جهان معاصر گردیده است.وی در پایان از حاضرین خواست در مراسم سوگواری آخر ماه صفر حضور چشمگیری در حسینیه ها و مساجد داشته باشند.


 

فایل ضمیمه:             تعداد نمایش خبر:48                   شماره خبر:٢٢٢٥٨
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: