منو
دفاتر نهاد
ویژه نامه
اطلاعیه


اخبار, تصاویر اسلایدی, اخبار دانشگاه, مناسبت هفته

13 آبان؛ روز ملّی مبارزه با استکبار/تظاهرات 13 آبان در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
حضور پرشکوه مسئولین ،کارمندان ،کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در راهپیمایی 13 آبان
در این تظاهرات مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه به همراه هیئت رئیسه ،اساتید، پرسنل و جمع زیادی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج حضور داشتند.

در این تظاهرات مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه به همراه هیئت رئیسه ،اساتید، پرسنل و جمع زیادی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج حضور داشتند.

حجت الااسلام ملاعلی، مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اظهار داشتند با این حضور و پای کار بودن مردم، مسئولیت ما بیشتر می شود و باید در خدمت رسانی به مردم، دانشجویان و سلامتی جامعه بیشتر تلاش نمائیم

وی اظهارداشت تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان به تعبیر امام راحل انقلاب دوم بود که شکل گرفت و ابهت کاذب آمریکا را در جهان شکست.

وی همچنین ادامه داد تحریم های آمریکا از اول انقلاب تا کنون به شکل های گوناگون بوده و ملت ایران پشت سر رهبری این چالش ها را سپری کردند بی شک این مرحله را نیز بخوبی پشت سر گذاشته و سیلی دیگری به دولتمردان آمریکا خواهد زد و عزت خود را بیش از پیش به جهانیان نشان خواهند داد و برنامه با برگزاری نماز جماعت همراه با ریاست دانشگاه ،معاونت ها و دانشجویان پایان پذیرفت.

دکتر اورنگ ایلامی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بیان د اشتند: امسال چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و در حوزه سیاست خارجی بد عهدی امریکا و هجمه ای که برعلیه نظام داشته اند راهپیمایی 13 آبان را حساس تر نموده است.

دکترایلامی اظهارداشت: تحریم های بسیار سختی که بر علیه ایران قرار داده شده برای این است که ایران را به حاشیه ببرد ولی مردم با حضور در راهپیمایی اربعین نشان دادند که علی رغم همه فشارها و دسیسه ها در دفاع از مکتب شیعه، مکتب شهادت و دفاع از آرمانهای نظام هنوز ایستاده اند.

وی همچنین افزود: در راستای خنثی سازی تحریم های امریکا در حوزه درمان، تدابیری از سوی وزارت بهداشت اندیشیده شده است و کالاهای پزشکی مورد نیاز و نیز اقلام دارویی ضروری برای 6 ماه آینده کشور در دست تهیه است.

با اقامه نماز ظهر و عصر و پذیرایی از همه تظاهرات به پایان رسید.

 

 

فایل ضمیمه:             تعداد نمایش خبر:69                   شماره خبر:٢٢٢٥٥
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: