منو
دفاتر نهاد
ویژه نامه
اطلاعیه


اخبار, تصاویر اسلایدی

تشریح وظایف معاونت فرهنگی و امور دانشجویی
تاکید بر تقویت و افزایش فعالیت های حوزه دانشجویی در دانشگاه
دکتر جمشید محمدی با بیان اینکه رسالت معاونت فرهنگی و امور دانشجویی، فرهنگ سازی است، گفت: باید زمینه ای را فراهم نماییم تا دانشجویان در زمینه حوزه های آموزش، پژوهش، فرهنگی و مذهبی ارتقا یابند.

وی با اشاره اینکه نقش معاونت فرهنگی و امور دانشجویی در ارتقا سطح علمی، پزوهشی و فرهنگی دانشجویان است، ابراز داشت: فعالیت های حوزه دانشجویی نقش مهمی در ارتقا سطح علمی و فرهنگی دانشجویان دارد به طوری که هدف اصلی این حوزه شکوفایی استعداد های نهفته دانشجویان است که ارتباط نزدیکی با نحوه زندگی و فعالیت های اجتماعی دارد.

وی ادامه داد: حوزه دانشجویی از آن جهت برای دانشجو اهمیت پیدا می کند که پرورش او در محیط دانشگاه به آن وابسته است، چرا که این حوزه همواره در حال تهیه امکانات و مواردی است تا دانشجو در زمان تحصیل همیشه بهترین شرایط را دارا باشد.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، با اشاره به اینکه  معاونت فرهنگی دارای چندین زیر مجموعه است، اذعان داشت: مدیریت دانشجویی، فرهنگی تربیت بدنی و اداره مشاور سلامت و روان از زیر مجموعه های معاونت فرهنگی بوده و بررسی مسائل و مشکلات دانشجویی و فرهنگی دانشجویان زیر نظر این ادارات بررسی و پیگیری می شود.

دکتر محمدی با بیان اینکه اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه در سال های گذشته توانست مقام برتر کشوری را کسب نماید، اظهار داشت: اداره مشاوره و سلامت دانشگاه با هدف کمک به دانشجویان در زمینه های مختلف ازدواج، تحصیلی و مهارت های زندگی، خدمات مشاوره ای و راهنمایی به دانشجویان ارائه می نماید.

وی تصریح کرد: تربیت بدنی دانشگاه با هدف بها دادن به امر ورزش در جهت رشد و شکوفایی استعدادهای دانشجویان و تقویت جسم در کنار تزکیه روح و روان فعالیت های را در دستور کار قرار داده است.

دکتر محمدی خاطر نشان کرد: دانشگاه دارای سالن تربیت بدنی و امکانات لازم در رشته های والیبال، تنیس روی میز، فوتبال، شطرنج و تیراندازی بوده و به دانشجویان خدمات لازم را ارائه می کند


فایل ضمیمه:             تعداد نمایش خبر:42                   شماره خبر:٢٢٠٦٥
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: