منو
دفاتر نهاد
ویژه نامه
نماز ستون دین است.
اینکه بخشنامه کنیم کارمندان باید سر ظهرنماز اول وقت بخوانند درست نیست، یا اینکه حتما افراد در نماز جماعت شرکت کنند، اینطور نیست، نماز جماعت مستحب است.
آرشیو ویژه نامه ها
اطلاعیه


اخبار, تصاویر اسلایدی

تشریح وظایف معاونت فرهنگی و امور دانشجویی
تاکید بر تقویت و افزایش فعالیت های حوزه دانشجویی در دانشگاه
دکتر جمشید محمدی با بیان اینکه رسالت معاونت فرهنگی و امور دانشجویی، فرهنگ سازی است، گفت: باید زمینه ای را فراهم نماییم تا دانشجویان در زمینه حوزه های آموزش، پژوهش، فرهنگی و مذهبی ارتقا یابند.

وی با اشاره اینکه نقش معاونت فرهنگی و امور دانشجویی در ارتقا سطح علمی، پزوهشی و فرهنگی دانشجویان است، ابراز داشت: فعالیت های حوزه دانشجویی نقش مهمی در ارتقا سطح علمی و فرهنگی دانشجویان دارد به طوری که هدف اصلی این حوزه شکوفایی استعداد های نهفته دانشجویان است که ارتباط نزدیکی با نحوه زندگی و فعالیت های اجتماعی دارد.

وی ادامه داد: حوزه دانشجویی از آن جهت برای دانشجو اهمیت پیدا می کند که پرورش او در محیط دانشگاه به آن وابسته است، چرا که این حوزه همواره در حال تهیه امکانات و مواردی است تا دانشجو در زمان تحصیل همیشه بهترین شرایط را دارا باشد.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، با اشاره به اینکه  معاونت فرهنگی دارای چندین زیر مجموعه است، اذعان داشت: مدیریت دانشجویی، فرهنگی تربیت بدنی و اداره مشاور سلامت و روان از زیر مجموعه های معاونت فرهنگی بوده و بررسی مسائل و مشکلات دانشجویی و فرهنگی دانشجویان زیر نظر این ادارات بررسی و پیگیری می شود.

دکتر محمدی با بیان اینکه اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه در سال های گذشته توانست مقام برتر کشوری را کسب نماید، اظهار داشت: اداره مشاوره و سلامت دانشگاه با هدف کمک به دانشجویان در زمینه های مختلف ازدواج، تحصیلی و مهارت های زندگی، خدمات مشاوره ای و راهنمایی به دانشجویان ارائه می نماید.

وی تصریح کرد: تربیت بدنی دانشگاه با هدف بها دادن به امر ورزش در جهت رشد و شکوفایی استعدادهای دانشجویان و تقویت جسم در کنار تزکیه روح و روان فعالیت های را در دستور کار قرار داده است.

دکتر محمدی خاطر نشان کرد: دانشگاه دارای سالن تربیت بدنی و امکانات لازم در رشته های والیبال، تنیس روی میز، فوتبال، شطرنج و تیراندازی بوده و به دانشجویان خدمات لازم را ارائه می کند


فایل ضمیمه:             تعداد نمایش خبر:21                   شماره خبر:٢٢٠٦٥
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: