منو
دفاتر نهاد
ویژه نامه
اطلاعیه


اخبار, مناسبت هفته

جلسه با تشکل ها
جلسه جداگانه دفتر نهاد رهبری با شورای مرکزی هیات دانشجویی محبان اهل بیت علیه السلام
مسئول دفتر نهاد رهبری:همه ما سعی کنیم شرایط سخت ،بر روی خدمات دانشجویان اثر نگذارد یا کمترین اثر را بگذارد.ایشان بیان داشتند با همدلی و با مدیریت شرایط موجود به حول و قوه الهی می توانیم از این دوران به خوبی عبور کنیم.

مسئول محترم دفتر نهاد رهبری ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام عزاداری سیدالشهداء علیه السلام و خوش آمد گویی به دبیر محترم هیات و اعضای شورای مرکزی آن بیان داشتند به نظر رسیدقبل از تشکیل شورای فرهنگی مناسب است جلساتی با هیات یا بسیج یا سایر تشکل ها داشته باشیم تا باعث همفکری بهتر و بیشتر درباره چگونگی اجرای بهتر کارهای فرهنگی در سطح دانشگاه خواهد شد.

حجت الاسلام ملاعلی با یاداوری خاطره عزیزانی که به عنوان دبیر هیات زحمات زیادی متقبل شده اند از آقای زمانی به خاطر انتخاب به عنوان دبیر جدید هیات استقبال کردند و به خاطر تقبل این همت و تلاش تشکر کردند.

ایشان در ادامه با بیان این مطلب که علی رغم تلاش های زیاد مسئولین دانشگاه بودجه کل دانشگاه با کمبود مواجه است اشاره کردند این مطلب مسلما روی اجرای کارهای فرهنگی اثر خواهد گذاشت و از کمیت آنها کاسته خواهد شد اما باید توجه کرد که اگر تعداد برنامه ها کم شود اما از کیفیت برنامه های مذهبی کاسته نشود .

مسئول محترم دفتر نهاد رهبری با توجه به کارشکنی های آمریکا و دشمنان قسم خورده ایران بیان داشتند : وظیفه همه ی ما مخصوصا قشر مذهبی علاوه بر روشنگری شرایط موجود خواستار حفظ آرامش بین دانشجویان شدند و اضافه کردند که آنچه باعث سخت تر شدن این شرایط شده جو روانی حاکم بر جامعه است تا واقعیات موجود.

لذا باید با همبستگی و همفکری سعی کنیم این شرایط را کنترل کنیم نه اینکه خود ماها به این مسائل دامن بزنیم.البته همه ما سعی کنیم این شرایط سخت ،بر روی خدمات دانشجویان اثر نگذارد یا کمترین اثر را بگذارد.ایشان در پایان بیان داشتند با همدلی و با مدیریت شرایط موجود به حول و قوه الهی می توانیم از این دوران به خوبی عبور کنیم.

درپایان اعضای شورای مرکزی هیات نقطه نظرات خود را پیرامون مسائل جاری  و برنامه های آینده تبادل نظر کردند.

فایل ضمیمه:             تعداد نمایش خبر:49                   شماره خبر:٢١٧٠٧
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: