منو
دفاتر نهاد
ویژه نامه
اطلاعیه


اخبار, مناسبت هفته


مراسم یادبود جانباختگان هواپیمای مسافربری تهران _ یاسوج برگزار شد+عکس
مراسم یاد بود جانباختگان هواپیمای تهران-یاسوج به ویژه سانحه دیدگان حوزه بهداشت و درمان و جامعه پزشکی با حضور مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ،رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی، سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان و جمعی از کارکنان دانشگاه و خانواده های از جانباختگان سانحه هوایی در مسجد دانشگاه برگزار شد.

ئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ضمن تسلیت این حادثه به ملت ایران به ویژه هم استانی های عزیز گفت: جامعه ی پزشکی تعدادی از عزیزان خود را در این حادثه تلخ از دست داد که این خود مایه تاسف است.

دکتر اورنگ ایلامی با اشاره به حادثه سقوط هواپیما ی تهران_ یاسوج، ادامه داد: با اعلام ستاد مدیریت بحران استان، ۲۳ دستگاه آمبولانس، ۲ بالگرد اورژانس هوایی و یک اتوبوس آمبولانس به محل احتمالی سانحه اعزام شد.
مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در  این مراسم ضمن تسلیت این ضایعه به خانواده های جانباختگان سانحه هوایی، برای آنها از خداوند متعال، صبر جمیل مسئلت نمود.

حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل ملاعلی با تاکید بر آیه قرانی ً انا لله و انا الیه راجعون ً، بازگشت همه موجودات را به سمت خداوند یادآور شد: اندوخته ی آخرت، ماندگار و موجب تصلی خاطر خواهد شد.

وی غفلت از آخرت را موجب سرگرمی به دنیا و عواقب زیان بار آن دانست و تصریح کرد: مرگ ناگهانی است و هیچ کس از آن در امان نخواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین‌ ملاعلی با بیان اینکه کیفیت زندگی دنیایی ما سازنده زندگی اخروی ما است، عنوان کرد: ذخیره توشه برای آخرت موجب ‌زندگی بهتر و مطلوب تر عالم آخرت خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به اینکه جان انسان عزیزترین دارایی اوست، خاطر نشان کرد: افزایش سطح سلامت با رعایت نکات بهداشتی، درمانی و افزایش ضریب امنیتی سلامت موجب ارتقا سطح بهداشت و درمان افراد و نیز جامعه می شود.


فایل ضمیمه:             تعداد نمایش خبر:381                   شماره خبر:١٨٧٨١
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: