منو
دفاتر نهاد
تشکل ها و نهادها
لینک های مفیداخبار

برگزاری جلسه استانی نهادهای رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
در این نشست دوستانه مسائل جاری دفاتر نهاد رهبری مورد بررسی قرار گرفتند.
جلسات استانی دفاتر نهاد رهبری دانشگاههای استان که به صورت منظم برگزار می گردد. این بار نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج میزبان این جلسات بود.

برگزاری جلسه استانی نهادهای رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

جلسات استانی دفاتر نهاد رهبری دانشگاههای استان که به صورت منظم برگزار می گردد. این بار نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج میزبان این جلسات بود. در این نشست  دوستانه مسائل جاری دفاتر نهاد رهبری مورد بررسی قرار گرفتند. این جلسه با تلاوت کلام الله مجید و خیر مقدم حجه الاسلام ملاعلی مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آغاز شد. در این جلسه  برگزاری کارگاه استانی گروه معارف که مقرر شد به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی برگزار گردد مورد بررسی قرار گرفت که به علت گستردگی و تامین هزینه جلسات تکمیلی انجام گیرد و بودجه برگزاری ان نیز تامین گردد و در اولین فرصت اجرا گردد. یکی دیگر از مسائل مورد بحث اجرای طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بود که در این جلسه در مورد استاد مدعو بحث و گفتگو شد و مقرر شد این طرح در مرداد ماه با همکاری معاونت اموزشی دانشگاه برگزار گردد. بحث تخصیص مالی دفاتر یکی دیگر از اموری بود که مورد دقت اعضا قرار گرفت و در مورد جزئیات آن به گفتگو نشستند.

فایل ضمیمه:             تعداد نمایش خبر:47                   شماره خبر:١٥٧١٧
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

اطلاعیه
ویژه نامه
روزخانواده وتکریم بازنشستگان
از سال 86 روز 25 ذیحجه به عنوان روز خانواده و تکریم بازنشستگان در تقویم رسمی کشور درج شده است.خانواده به عنوان کوچک‌ترین نهاد اجتماعی، آسیب پذیرترین گروه در برابر آسیب‌های اجتماعی است.
آرشیو ویژه نامه ها
ویدئو کلیپ
پیامبر رحمت-سامی یوسف

آمار مراجعه کنندگان به وب سایت

بازدید کنندگان آنلاین:3
بازدید امروز سایت:123
بازدید این صفحه:301243
تعداد کل بازدید:416223

با ما در تماس باشید.

آدرس:یاسوج بلوار شهید مطهری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
تلفن: 074-33337260