منو
دفاتر نهاد
ویژه نامه
اطلاعیه


حلقه معرفت


نشست صمیمی مسئول و اعضای دفتر نهاد با فارغ تحصیلان و تعدادی از اعضای هئیت دانشجویی محبان اهل بیت علیهم السلام دانشگاه
تقدیروتشکرازمسئول دفتر نهاد رهبری و اعضای دفتر در حمایت از برگزاری مراسمات و توجه ویژه به هئیت محبان اهل بیت علیهم السلام توسط دکتر یزدانی مسئول هیئت محبان .

در این نشست ابتدا مسئول نهاد رهبری
حجت الاسلام ملاعلی
ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات جوانان ارزشی و تقدیر و تشکر از زحمات اعضای هئت محبان بیان داشتند
امام علی(علیه السلام) فرموده است دو گروه کمر مرا می‌شکنند :گروه اول جاهلی است که مقدس باشد و گروه دوم عالمی است که به سخنان خود عمل نمی‌کند.
جاهلانی که نسبت به دین اطلاعات اندکی دارند ولی به نام دین عمل می کنند و اعمال غیر دینی خود را رنگ و لعاب دینی می بخشند ویا به تعبیرب اندوخته های اندک و سطحی خود را به عنوان دین با لعاب مقدس گرایی دینی ارائه می دهند که این عمل آنها به جای جذب  دوستداران دین باعث دفع آنها می شود.
گروه دوم نیز به نوعی ضربه ای که به دین می زنند از جاهلان مقدس نما کمتر نیست.
تعبیر امام علی علیه السلام به شکستن کمر از این عالمان بی عمل واقعا جای تامل و بررسی دارد و تذکریست برای همه فعالین فرهنگی و دینی که اگر می خواهید حداکثر تاثیر گذاری را داشته باشید ابتدا خود باید عامل باشید.


ایشان همچنین با تشریح اوضاع فرهنگی کنونی جامعه و ترویج ناهنجاری ها و بی فرهنگی ها در میان اقشار مختلف جامعه متذکر شده اند
به حمدالله ما در فضای دانشگاهی جوانانی را داریم که دغدغه دین و دینمداری همسالان و هم دانشگاهیان خود را دارند و با کار شبانه روزی سعی در ارتقا سطح فرهنگ دینی دانشگاه را دارند و ما در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج شاهد حضور و سعی همین قشر از جوانان بودیم.
 حجت السلام ملاعلی در پایان سخنان خود با آرزوی توفیق و موفقیت جوانان فرهنگی و دینی دانشگاه در تمام شئون زندگی بعد از فارغ التحصیلی ،طول عمر با عزت و همراهی با امام زمان را از خداوند متعال برای حضار حاضر در جلسه مسئلت کرده اند.
در ادامه جلسه معاون دفتر نهاد حجت الاسلام فراهانی
نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات چند ساله اعضای هیئت بیان داشتند
که در برخی مواقع کار فرهنگی علاوه بر زحمات زیادی که دارد نیاز به خون دل خوردن دارد.
ایشان همچنین نسبت به مسئولین بعدی هیئت متذکر شده اند که فعالیت های خود را محدود در برگزاری مراسمات دینی نکند و به بحث های اساسی و بنیادی و عقیدتی دینی در میان قشر جوان دانشگاهی نیز بپردازند.
دکتر یزدانی مسئول هیئت محبان نیز
از مسئول دفتر نهاد رهبری و اعضای دفتر در حمایت از برگزاری مراسمات و توجه ویژه به هئیت محبان اهل بیت علیهم السلام تقدیر و تشکر کردند.
این جلسه در شب 20 ماه مبارک رمضان همراه با ضیافت سفره افطار در سالن edc برگزار شد و در پایان به رسم یادبود لوح تقدیر های همراه با هدیه ای از طرف دفتر نهاد رهبری  به دانشجویان اهدا شد.