منو
دفاتر نهاد
تشکل ها و نهادها
لینک های مفیدمناسبت هفته


نشست دفترنهادرهبری بااعضای هیئت محبان اهل بیت 14/12/1395
دراین نشست از زحمات اعضای هیئت به ویژه در ایام فاطمیه تقدیروتشکر به عمل آمد.

درابتدامسئول دفترنهادرهبری حاج آقاملاعلی ضمن خیرمقدم به حاضرین ازتلاش های دانشجویان هیئت محبان اهل بیت قدردانی نمود. وبیان داشت  قبل ازاجرادربرنامه لازم است یک نشست درموردچگونگی وبسترانجام شدن آن صورت پذیرد کمااینکه لازم است بعدازبرنامه هایک نشست دیگری برای بررسی نقاط قوت وضعف آن شکل بگیرد و این جلسه درهمین راستا است وی بااشاره به نقاط قوت برنامه ایام فاطمیه ازدانشجویان خواستندکه نقطه نظرات خودشان رابیان کنند که درادامه اعضای شورای مرکزی هیئت به بیان نقطه نظرات خودپرداختند.

آنهانقات قوت وضعف برنامه رابیان و راهکارهای لازم راارائه نمودند درادامه نظرات دانشجویان دیگربودکه به عضوگیری بیشتر و پرورش افرادبرای مسئولیت امورهیئت اشاره نمودند.دراین جلسه بر ارتقاءمسئولیت ومراسم مذهبی وانقلابی بودن تاکیدبیشترمی شدوسرانجام بااهداء هدایا توسط دفترنهادبه حاضرین  وبرگزاری نمازجماعت مغرب وعشا جلسه به پایان رسید.

 

 

فایل ضمیمه:             تعداد نمایش خبر:95                   شماره خبر:١٤٥٠٧
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

اطلاعیه
ویژه نامه
سال نو مبارک.
حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مسئلت می نماییم .
آرشیو ویژه نامه ها
ویدئو کلیپ
کهگیلویه

آمار مراجعه کنندگان به وب سایت

بازدید کنندگان آنلاین:4
بازدید امروز سایت:198
بازدید این صفحه:351855
تعداد کل بازدید:500150

با ما در تماس باشید.

آدرس:یاسوج بلوار شهید مطهری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
تلفن: 074-33337260