منو
دفاتر نهاد
تشکل ها و نهادها
لینک های مفیداخبار

رئیس ستاد ازدواج دانشجویی استان خبر داد:
اعزام گروهی زوج های دانشجو به مشهد مقدس
مسئول ستاد استانی ازدواج دانشجویی در گفتگو با روابط عمومی دفتر از اعزام گروهی زوج های دانشجو به مشهد مقدس خبر داد.

زریر مطهری دوست گفت: یکی از مهم ترین سیایت های دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها ترویج ازدواج آگاهانه، ساده و به هنگام در میان دانشجویان و جامعه است که بر این اساس برنامه های مختلفی در دانشگاه ها برگزار می شود.

وی افزود: ثبت نام ازدواج دانشجویی نیز یکی از برنامه های هرساله دفاتر نهاد در دانشگاه هاست که امسال بیستمین دوره آن برگزار شد.

مطهری دوست با اشاره به استقبال دانشجویان از ازدواج دانشجویی اظهار داشت: امسال تعداد 182 زوج دانشجو از دانشگاه های استان در بیستمین دوره ازدواج دانشجویی ثبت نام کردند.

وی با اشاره به برنامه های پیش بینی شده برای این زوج ها گفت: برنامه های همچون کارگاه های آموزشی مجازی، ارسال بسته های فرهنگی آموزشی به صورت مچازی از برنامه های مستمر دفاتر برای زوج های جوان است.

مسئول استانی ستاد ازدواج دانشجویی گفت: برنامه سفر مشهد مقدس نیز از مهم ترین برنامه های دفاتر برای زوج های دانشجوست که به صورت هرساله همراه با کارگاه های آموزشی در مشهد مقدس برگزار می شود.

مطهری با بیان اینکه حضور دانشجویان در این سفر مقدس به صورت دسته جمعی و یا با انتخاب زمان مشخص و حضور در مشهد مقدس است اظهار داشت: امسال از میان 182 زوج ثبت نام شده،  تعداد 59 زوج از زوج های استان ما متقاضی سفر گروهی همراه با دیگر زوج ها به مشهد مقدس هستند که این کاروان اول اسفند 95 به مشهد مقدس اعزام می شود.

فایل ضمیمه:             تعداد نمایش خبر:119                   شماره خبر:١٤٢٨٣
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

اطلاعیه
ویژه نامه
رجب ماه خودسازی و توشه گرفتن است
. 27 رجب بعثت پیامبر و میلاد سه امام معصوم، امام علی، امام باقر و امام جواد علیهم ‏السلام و اعتکاف ایام البیض در این ماه است. یاد پیشوایان شهید، امام کاظم و امام هادی علیهما السلام و نیز حضرت زینب سلام الله علیها گرما‏ بخش دل‏های مؤمنان است.
آرشیو ویژه نامه ها
ویدئو کلیپ
پیامبر رحمت-سامی یوسف

آمار مراجعه کنندگان به وب سایت

بازدید کنندگان آنلاین:6
بازدید امروز سایت:23
بازدید این صفحه:277030
تعداد کل بازدید:378638

با ما در تماس باشید.

آدرس:یاسوج بلوار شهید مطهری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
تلفن: 074-33337260