منو
دفاتر نهاد
ویژه نامه
بزرگترین وظیفه‌ی منتظران حضرت ولی‌عصر ارواحنا له‌الفداء
گزیده‌ای از بیانات مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی «انتظار فرج» و «وظیفه‌ی منتظران» .//. نتظار، یعنی دل سرشار از امید بودن نسبت به پایان راه زندگی بشر. ممکن است کسانی آن دوران را نبینند و نتوانند درک کنند - فاصله هست - اما بلاشک آن دوران وجود دارد؛
آرشیو ویژه نامه ها
اطلاعیه


اخبار, تصاویر اسلایدی, مناسبت هفته
برگزاری جلسه پرسش وپاسخ بین دانشجویان ومسئولین دانشگاه ونهاد
برگزاری جلسه پرسش وپاسخ بین دانشجویان ومسئولین دانشگاه ونهاد
برگزاری جلسه پرسش وپاسخ بین دانشجویان ومسئولین دانشگاه ونهاددر تاریخ 6/10/95 در سالن دکتر کنعانی برگزار گردید .
در این جلسه که مسئول محترم دفتر نهاد رهبری حاج آقا ملاعلی ، ریاست محترم دانشگاه و معاونین وی حضور داشتند ابتدا قرآن تلاوت شد سپس سرود ملی و سپس خیر مقدم از طرف معاونت فرهنگی انجام گرفت

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

در ادامه هریک  از دانشجویان به ایراد سخن پرداختندو مطالبات خود را بیان کردند .ابتدا دانشجوی تشکل وحدت بیان داشت برنامه هایی که ما برگزار کردیم متنوع و مورد پذیرش دانشجویان بوده و همچنین بیان کرد که  آیا حراست دانشگاه حق دخالت در برنامه های دانشگاه را دارد؟هم چنین بیان کرد در برنامه های ما تنشی ایجاد نشده و فقط در یکی از برنامه ها سوء تفاهم پیش آمد.

سپس از شورای صنفی دعوت به عمل آمد  و مطالب خودشان را بیان کردند و ایراداتی نسبت به غذای دانشجویان ، سلف و کمبود جا در خوابگاهها و نسبت به بعضی ازمسایل تسهیلاتی بین دانشجویان مطالبی را بیان کردند.

سپس نماینده گروه پژوهشی دانشجویی مطالبات خودشان را بیان کردند و بعد از آن نماینده ای از هیئت دانشجویی دانشگاه ابتدا برنامه های خوب هیئت را بیان کرد سپس به مسجد دانشگاه ، نحوه ی نماز در دانشگاه و بهداشت سرویس های بهداشتی و هم چنین بیان داشتند هیئت در صدد استقلال است و تمایل دارد به صورت یک جریان مستقل فعالیت خود را ادامه دهد .

سپس نماینده تشکل انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام  بیان کرد از مسئول دفتر نهاد رهبری سوال کرد آیا اشعاری در کانون شعر خوانده می شود لازم است در دفتر نهاد رهبری بررسی شوند ؟ وی سپس به دیگر مطالبات خود پرداختند و بعد از آن دانشجویان انجمن اسلامی مستقل بیان داشت  دانشگاه نباید عرصه جولانگاه سیاسی شود در حالی که باید مطالب سیاسی مطرح شود دانشگاه جای فتنه گران و فتنه انگیزان نیست .سپس بیان داشت کمل تشکر و قدردانی را از دفتر نهاد رهبری داریم که همیشه حمایت های خود را از ما دریغ نکردند

سپس مسئول بسیج دانشجویی به ایراد سخن پرداخت و مطالبات خود را بیان کردند و سپس دانشجویان از کانون شعر وادب و کانون های دیگر مطالبات خود را بیان کردند.

جلسه همچنان ادامه داشت و سوالات دانشجویان از ساعت 19 الی 22 شب ادامه داشت  سپس مسئولین دانشگاه در صدد پاسخ گویی برآمدند .ابتدا مسئول دفتر نهاد رهبری بیان داشتند که ما در صدد نیستیم اشعار کانون شعر را بررسی کنیم  اما از آن جهت که دیده شده نظارت  نکردن باعث تنش در سطح دانشگاه شده بود معاونت فرهنگی تصمیم گرفت که دفتر نهاد رهبری نظارت بر محتوای اشعار داشته باشد.

سپس به بحث مسجد پرداخت و بیان داشتند ما سالها در صدد آن هستیم که  خادمی مستقل از طرف دانشگاه برای مسجد تعیین شود ولی تا کنون این این امر محقق نشده است

سپس به سوال دیگر دانشجویان در بحث مسجد پرداخت  وی در ادامه بحث بهداشت مسجد پرداخت و علت کم شدن انگیزه نمازگزاران  اشاره کردند آنچه باعث بی انگیزگی می شود دانشجویان و اساتید و کارکنان می باشند و فرمودند آنچه مسجد را رونق می دهد انگیزه خود دانشجویان و اساتید می باشد.

سپس ریاست محترم دانشگاه بیان داشتند که بیشترین مشکلات به خاطر کمبود بودجه و اعتباری کشوری است و در حال حاضر دچار بحران اقتصادی هستیم و ما ناچار هستیم بسیاری از کارها را با مدیریت اقتصادی حل کینم.

سپس معاونت فرهنگی به همه مطالبات دانشجویان پاسخ مطلوب  داد و در پایان معاونت آموزشی و معاونت پژوهشی به مطالبات دانشجویان  پاسخ دادند.

این جلسه تا ساعت 12 نیمه شب ادامه داشت.

 

 

فایل ضمیمه:             تعداد نمایش خبر:237                   شماره خبر:١٤٠٦٧
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: